Demi vjen me set të nxehtë fotografik

406
Sigal

Demi Rose iu është rikthyer punës. Dhe modelja realizoi një set të ‘nxehtë’ fotografik në Tulum të Meksikës.

Demi pozoi në breg të detit e veshur me bikini ngjyrë tigri.

23-vjeçarja vuri në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla për të mbuluar ‘pasuritë’ e saj.

Modelja dukej shumë seksi dhe provokuese në setin e ti.