Bie nga skena me fansin, Lady Gaga bën skanim me rreze X gjithë trupin

295

Lady Gaga u detyrua të skanonte me rreze x komplet trupin e saj pasi u rrëzua nga skena në një lartësi thuajse 2 metra nga toka teksa kërcente me një fans në koncertin e saj në Las Vegas.

Ylli 33-vjeçar, emri i vërtetë i së cilës është, Stefani Germanotta, vendosi gishtin e madh dhe gishtin tregues së bashku në një skanim me rreze X, për t’ju treguar fansave me humor se është në rregull e se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Ajo e përshkroi foton: “Kur ata duhet të bëjnë X-Ray gati gjithë trupin tuaj … Vetëm kërce. Do të shkojë mirë”.