Ne mengjesin e dites se sotme ne emisionin “Aldo Morning Show” ndodhi ajo qe askush se priste. Mes vazhdes se telefonatave u degjua “Bad boys for life” pershendetje nga burgu i Fushe-Krujes.

Rreperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit si Stresi pershendeti te gjithe shqiptaret per festat e Nentorit si dhe beri nje deklarate publike per gjysmen e tij Kejsin.

Lushaj eshte shprehur se: E dashur K, prit sepse shume shpejt do te jem prane teje, do te dua sa te kem fryme, eshte shprehur rreperi i njohur.