“Kam pirë shumë verë!”- Luana Vjollca seksi por e dehur

1752

Ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto në Instastory jo si ato që ndan zakonisht me ndjekësit. Moderatorja na ka treguar se si duket ajo kur e tepron me alkolin.

“Too much Wine” ,- shkruan Luana bashkangjitur një fotoje ku shfaqet disi e trullosur, me flokë të shkujdesur dhe me sy gjysmë të mbyllur nga efekti i alkolit.

Epo në një situatë të tillë nuk e kishimparë moderatoren edhe pse sërish ajo duket shumë seksi.