Angelina Jolie nuk i ka shpëtuar aparatit fotografik këtë fundjavë teksa bënte pazar dhe drekonte me të birin, Pax. Pavarësisht stresit që ka përjetuar prej më shumë se 2 vitesh teksa lufton me ish-bashkëshortin, Brad Pitt për kujdestarinë e fëmijëve, aktorja është shfaqur në formë perfekte.

Angelina Jolie and her son Pax grab lunch at Perch restaurant in Downtown LA before going shopping on Melrose Place. (BACKGRID)
 

Ajo çka nuk i ka shpëtuar syrit të fansave të saj ka qenë veshja. Jolie kishte zgjedhur një fustan bezhë dhe një pelerine në të njëjtën ngjyrë, të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Angelina Jolie and her son Pax grab lunch at Perch restaurant in Downtown LA before going shopping on Melrose Place. (BACKGRID)
 

Jemi mësuar ta shohim të vishet me të zeza më shumë sesa duhet, por ky ndryshim është pëlqyer nga çdo njeri.