Si të mbani prostatën e shëndetshme dhe të zbusin simptomat e menopauzës

565
Sigal

Farat e kungullit gjithashtu luftojnë qelizat tumorale, janë të mira për humbje në peshë, mbrojnë nga diabeti dhe artriti

Farat e kungullit për qëllime mjekësore përdoren tashmë mijëra vite. Janë burim i pasur me magnez, kalcium, kalium, hekur, zink dhe vitaminë K. Zbuloni përparësitë shëndetësore të farave të kungullit dhe konsumoni ato për shëndetin tuaj.

E mundin tumorin

për më tepër lexoni Gazetën Telegraf