VIDEO/ Dhuna ndaj kryetares së LRI-së, Floida Kërpaçi

114

Kryetarja e LRI dhe ish-deputetja e LSI, Floida Kërpaçi u dhunua sot nga policia gjatë protestës për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar.

Video më poshtë tregon momentet e dhunës dhe sjelljen barbare të forcave të rendit ndaj drejtueses së LRI dhe anëtares së kryesisë së LSI, Elona Guri.