Vasili: Rama votoi trafikantët, nuk shpëton dot më

396
Deputeti i LSI, Kryetarë i Grupit Kuvendorë të kësaj force politike u shpreh se është tashmë në mesin e kazanit të trafikantëve dhe se sipas tij nuk shpëton dot. Në një status në fb, tha se Rama votoi trafikantët dhe tashmë është në mesin e kazanit të tyre./360grade.al
Nga Petrit Vasili
Kryeministri ne mes te kazanit te trafikanteve,as del dot as shpeton dot,do mbytet……se i votoi.
Sigal