Të rinjtë e LRI surprizojnë Monika Kryemadhin për ditëlindje (VIDEO)

66
Sigal

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është surprizuar ditën e sotme nga të rinjtë e LRI me rastin e ditëlindjes së saj.

Ata i kishin përgatitur një tortë me hartën e Shqipërisë dhe në krye kishte qirinjtë, ndërkohë që nuk munguan as tupanët apo bandelora falenderuese në të cilën shkruhej, “Me ty, drejt fitores madhështore”.

Kryemadhi ka festuar ditëlindjen e saj të 47-ë.