Qytetari i shkruan ambasadorit: Nuk e di pse me eshte krijuar bindja qe, ju Ambasadori Lu ngjasoni vete me nje peshk te madh!?

549
Ilir Ndreu SHBA mendon se kur prokurore, gjyqtar, police etj. ashtu si gjithe administraten e zgjedh partia ne pushtet , eshte gjithçka ok !!! Po na habisni ! Nuk ju kuptojme fare më, perfaqsoni Ameriken apo Korene(N) ktu !!!
Klodjan Tepshi 60% e popullsis jan ne depresion mjerim fukarallik mijra vende pune po mbyllen perdit qindra mijra kan ikur ne azil nje qeveri kriminelesh nje parlament plot me kriminel injorant nje vend i mbjell cep e me cep me hashash me nje sistem drejtesie te korruptuar e te kapur politikisht shqiperia esht ber ku therret qameti ju z.Lu mbeshtesni keto mostra ma mir do ishte heshtja per ju peshqit e medhenj jan ato qe takoni ju perdit dhe u jepni mbeshtetje politike shqiperia esht vend i pa shpres esht duke dhen shpirt
Edvin Ramallushi I nderuar shoku Lu! Erdhe ne Shqiperi dhe atehere,ketu gjete ca fare kanabisi dhe korrupsioni,varietete te egra dhe pa shume rendiment. Po te vjen koha te largohesh rehat nga Shqiperia,e shpejt do te na leni shendene.Me siguri qe ne emrin tone,do te falenderosh Kryeministrin tone te “dashur”, Edi Rama.Por shqiptaret do te te kujtojne si hipokritin e madh dhe mjeshtrin,cili ndikoj ndjeshem per modifikimin e fares se kanabisit dhe sofistikimin e korrupsionit ne vendin e tyre. “Feleminderit”!
P.S.
Nuk e di pse me eshte krijuar bindja qe, ju Ambasadori Lu ngjasoni vete me nje peshk te madh!? Por ndryshe nga peshqit e medhnj shqiptar,ju me ngjasoni aq shume me peshqit e medhenj kinez. Globwes.Al
Sigal