Publikohet videoja e 2 marsit në mbrojtje të Kushtetutës

546
Sigal

Manifestimi i djeshëm i thirrur nga Presidenti Ilir Meta për mbrojtjen e Kushtetutës mblodhi si kurrë ndonjëherë, në  bulevardin “Dëshmorët e Kombit” qytetarët në mbrojtje të të drejtave , lirisë dhe demokracisë.

Ja videoja: