Presidenti Meta takon kryetarin e rizgjedhur të Komunës, Ardian Gjinin: Kënaqësi të ndaloja në Gjakovë

170
Sigal

Presidneti Ilir Meta ka takuar në Kosovë Ardian Gjinin, i cili është rizgjedhur në krye të degës së AAK-së në Gjakovë.

Kreu i Shtetit shkruan në një ragim të tij: “Kënaqësi të ndaloja në Gjakovë te Çarshia e Jupave për t’u takuar me kryetarin e rizgjedhur të Komunës, z.Ardian Gjini”.

Mund të jetë një imazh i 3 persona dhe ambiente të jashtme