Presidenti Meta: Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë

231
Sigal

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, jep një mesazh të fortë ku thotë se vendi nuk mund të futet në thes nga një çetë me banditë. ”Shqipëria nuk futet dot në thes nga një çetë me banditë, oligarkë dhe arrogantë. HARROJENI! Më 25 prill 2021, Shqipëria në dorë të shqiptarëve”,-shkruan kreu i shtetit në facebook.