Presidenti Meta përshëndet me videon mes mrekullive të Bjeshkëve të Prevallës dhe Brezovicës

432
Sigal

Përmes një video të publikuar në rrjetin e tij Facebook, Presidenti Meta na përshëndet me bukuritë e Prevallës dhe Brezovicës

Ja postimi i plotë:

Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës.

Gepostet von Ilir Meta am Mittwoch, 14. August 2019