Presidenti Meta njofton për intervistë në orën 20:30: I hapur për çdo pyetje, gati për çdo përgjigje

67
Mbrëmjen e sotme, Presidenti Ilir Meta është i ftuar në një intervistë në televizionin lokal vlonjat “6+1 Vlora”.
Sigal

Njoftimi i plotë i Kreut të Shtetit:

Të dashur motra dhe vëllezër vlonjatë, ju ftoj të më ndiqni sot në ora 20:30, në televizionin “6+1 Vlora”, në një intervistë me gazetarin e nderuar Ermal Sika.
I hapur për çdo pyetje, gati për çdo përgjigje!