Presidenti Meta, konferencë shtypi në orën 17:00

335
Sigal

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, përmes një statusi në rrjetin social Facebook njofton se do të japë sot një konferencë shtypi në ora 17:00 në ambientet e institucionit, me rastin e vizitës së një përfaqësie të Komisionit të Venecias të ftuar nga Kuvendi i Shqipërisë.

Presidenti Meta do të jetë i hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për të dhënë çdo përgjigje, në mënyrën më transparente.

Ja postimi i plotë:

Të dashur miq,Në ora 17:00 ju ftoj të më ndiqni live në Facebook, në një konferencë për shtyp, me rastin e përfundimit…

Gepostet von Ilir Meta am Mittwoch, 11. September 2019