Presidenti Begaj takohet me Presidentin Joe Biden: Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash

18
 Presidenti Prof.Dr. Bajram Begaj dhe Zonja e Pare Armanda Begaj u pritën nga Presidenti i SHBA Joe Biden dhe Zonja e Parë e Shtëpisë së Bardhë.
 Në rrjetin social Presidenti Begaj ka shpërndarë një foto, me shkrimin: Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash.
Sigal

Kujtojmë se Presidenti Bajram Begaj, ndodhet në SHBA në kuadër të Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.