Aksident i trefishtë në Lezhë, dyshohet për 3 të plagosur

14
Sigal

Një tjetër aksident është shënuar këtë të enjte në rrugën dytësore Rrile Shënkollë.

Në aksident janë përfshirë tre mjete, një prej tyre ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal.

Si pasojë janë plagosur tre person, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.