Mitingu i LSI-së në Berat, Maliqi: Nisemi nga Kuçova drejt fitores së madhe (VIDEO)

64
Sigal

Këtë të diel Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbajë një miting në qarkun e Beratit dhe përgatitjet kanë nisur. Siç e tregon edhe kandidati për deputet i LSI në këtë qark, Lefter Maliqi se nga Kuçova nisen për fitore të madhe më 25 prill.

Postimi i plotë

Pas pak, nisemi nga Kuçova drejt Beratit të presim së bashku, znj. Monika Kryemadhi. Ejani se po ju presim. Bashkohuni me ne, në orën 10:30, në Pallatin e Kulturës në Berat, për të manifestuar fitoren e madhe së bashku me kryetaren e LSI-së, znj Monika Kryemadhi. Entuziazmi na buron të gjithëve nga dëshira për ndryshimin e madh më 25 Prill.