“Me qetësi dhe dashuri”, Meta uron për fundjavë, në foto me një personazh të veçantë

447
Sigal

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar shqiptarët për një fundjavë të mbarë duke risjellë në vëmendje edhe këshillën e tij të shndërruar në moto ‘me qetësi dhe dashuri”.

“Një fundjavë të mbarë! Me qetësi dhe dashuri!”, shkruan Presidenti Meta teksa shfaqet në foto me një personazh të veçantë, një mace.