Lefter Maliqi: Në 7 korrik protestë kundër mafies, krimit dhe korrupsionit

61
Sigal

Nga Lefter Maliqi

7 Korrik Ora : 19:00 në prag të revolucionit Demokratik.

Protesto nga sheshi “Skenderbej” tek kryeministria.
Kundra mafies, krimit, korrupsionit, varferise, shpopullimit, pasigurise, rritjes se cmimeve te karburantit,te ushqimeve, te plehrave kimike. Protesto kunder Ballkanit te hapur dhe pro integrimit ne BE.

Me Ramen nuk hapen negociatat , protesto kunder kapjes se inatitucioneve, kunder kapjes se drejtesise, kunder instalimit te diktatures.
Arroganti e mafiozi Rama zaptoj gjithe pushtetet, demokracia eshte ne rrezik.

Te bashkuar me 7 Korrik kunder kesaj klike mafioze per te miren e perbashket. Eja dhe ti ,vendi ne rrezik, atdheu na therret🙏.