Kryemadhi: LSI është gati për 11 mandate në Tiranë

59
Sigal

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar këtë të mërkurë një takim me kryetarët dhe sekretarët e kësaj force politike në Bashkinë e Tiranës.

Takimin Kryemadhi e ka bërë publik me anë të një postimi të shpërndarë në rrjetet sociale.. Ajo shkruan se LSI është gati për të marrë 11 mandate në Tiranë. Të 11 deputët shprehet Kryemadhi do të jenë mbështetje për të gjithë qytetarët.