Komentuesit dhe analistët kryqëzojnë Ramën: Kërkojë ndjesë Serbisë dhe jo Kosovës

464
Sigal

Reagimi i kryeministrit Rama lidhur me vendimin e Presidentit Meta për të refuzuar propozimin për emërimin e Gent Cakaj në postin e ministrit të Jashtëm po bëhet virale në rrjet.

Faqet më të njohura humoristike kanë filluar të tallen me reagimin e Ramës duke e “masakruar” me komente.

Ja statusi: