Kandidatët e LSI në Vlorë: Nga Vlora e Pavarësisë nis uragani i fitores së rinisë, LSI-së dhe të gjithë Shqipërisë

80
Sigal

Ditën e sotme, tre kandidatët e LSI në Qarkun e Vlorës, Dikens Bushaj, Grisejda Mylsimi dhe Anxhela Shenaj kanë shpërndarë një video mesazh në rrjetet sociale.

Më 25 prill, Vlora voton vajzat dhe djemtë e saj. Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit, ditës së triumfit të rinisë vlonjate”,- shkruhet krahas videos.

Postimi i plotë:

Më 25 prill, Vlora voton vajzat dhe djemtë e saj!
Nga Vlora e Pavarësisë nis uragani i fitores së rinisë, LSI-së dhe të gjithë Shqipërisë!
Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit, ditës së triumfit të rinisë vlonjate!
VOTO LSI! VOTO NUMRIN 6!
#02 #GrisejdaMyslimi
#04 #DikensBushaj
#09 #AnxhelaShenaj