FOTOLAJM/ Sarkazma e studentëve me ministren: Lindit! – Yes papa!

377
Sigal

Sarkazma e studentëve ndaj kreut të qeverisë dhe ministres së Arsimit, Lindita Nikollës, është shprehur në dhjetra pankarta e njera prej tyre, e ilustron më qartë këtë marrëdhënie.

Image