Fitore historike ndaj Hungarisë, Presidenti Meta uron lojtarët dhe tifozët kuqezinj

131
Sigal

Pas fitores historike të Kombëtares kundër Hungarisë të vlefshme për kualifikueset në botërorin e Katar 2021 ka reaguar edhe Presidenti i Shqipërisë Z.Ilir Meta.

Presidenti me anë të një fotoje në rrjetin social ‘Facebook’ka uruar fitoren e ekipit tonë.

“Super Fitore! Urime Kombëtares tonë dhe të gjithë tifozave kuqezinj!”.