EXIT Poll në Top Channel, Opozita e Bashkuar fitojnë zgjedhjet

281
Sigal

Top Channel ka publikuar rezultatin e parë të Exit Poll-eve të zgjedhjeve parlamentare. Gazetari Baton Haxhiu tha se surpriza është në Tiranë, Elbasan dhe Vlorë. ‘‘Surpriza e parë është në Tiranë, Elbasan dhe ndoshta edhe në Vlorë. Mos të ngremë shumë kureshtjen. Të shkojmë me rezultatin në vend. Fiton opozita”,-tha Haxhiu.