‘Edhe 9 ditë’/ Berisha: 11 dhjetori, ditëlindja e dytë e PD-së

167
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një mesazh shumë të rëndësishëm në rrjetin social “Facebook”.

“11 dhjetori është ditëlindja e dytë e Partisë Demokratike”, shkruan Berisha.

Më datë 11 dhjetor, pritet të mbahet Kuvendi i demokratëve.

Berisha ka vlerësuar se në këtë Kuvend do të merren vendime shumë të rëndësishme për të tashmen dhe të ardhmen e PD-së.