‘Çon mesazhe fyese në emër të presidentitn’/ Maliqi denoncon skandalin e madh: Ky është vegla e Nasip Naços

147
Sigal

Kandidati për deputet i LSI-së në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, publikon një rast aspak normal nëpërmjet një statusi në “Facebook”.

Maliqi publikon emrin dhe foton e një personi që sipas tij dërgon mesazhe fyese në emër të Presidentit.

Statusi i Lefter Maliqit

Skandal ky eshte Jurgen Pilkati iT i Nasip Nacos sipas te dhenave qe me con mua dhe disa te tjereve mesazh fyes ne emer te Presidentit.

Uroj qe keto te zbardhen nga organet e drejtesise. Cdo skenar i tille do u dal boja shpejt, sic do u dal boja krimit mafioz elektoral te mireorganizuar per blerjen masive te votuesve te lsi nga parat e krimit, droges dhe oligarkeve.

E drejta do triumfoj mbi kete manipulim dhe krim elektoral.