Çështja “McGonigal”/ PD dhe PL, 13 pyetje Ramës në Kuvend (Dokumenti)

65
Sigal

Partia Demokratike ka kërkuar sërish ballafaqim me kryeministrin Edi Rama për çështjen “McGonigal”. Disa deputetë demokratë kanë dorëzuar në Kuvend, 13 pyetje drejtuar kryeministrit Rama.

Ata kërkojnë zhvillimin e një seance “pyetje-përgjigje” me kreun e qeverisë të mërkurën (8 shkurt).

Kërkesa është nënshkruar nga 14 deputetë, mes të cilëve, Luçiano Boçi, Monika Kryemadhi, Tritan Shehu, Albana Vokshi, Ina Zhupa e të tjerë.

Çështja “McGonigal”/ PD dhe PL, 13 pyetje Ramës

Çështja “McGonigal”/ PD dhe PL, 13 pyetje Ramës