Berisha njofton orën dhe vendin e takimit të parë me demokratët

57
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha njoftoi nisjen nga dita e nesërme të lëvizjes së tij, të pagëzuar si Foltorja. Sipas Berishës, Foltorja do ketë për qëllim një PD më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur.

Njoftim!

Të dashur miq, ditën e enjte me datë 16 shtator ora 18:00 në Hotel Rogner nisim ciklin e “Foltores për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur”

Foltorja do të jetë një bashkëbisedim me demokratë dhe demokrate që nis në Tiranë dhe do udhëtojë në mbarë vendin.

Jeni të mirëpritur! Rroftë Partia Demokratike.