10 mijë euro një varëse, Berisha i nxjerr “të palarat” Ballukut

74
Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar ditën e sotme një fotografi në rrjetin social Facebook, ku duket ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, me një varese në qafë e cila nuk kushton pak.

“Ndrikulla Lluksore!

10,100,00€ gjerdani!! sb”-shkruan ish lideri i PD-së.

Varësja Vintage Alhambra necklace kushton jo pak, por 10100 dollarë, ndërkohë që në rrjet mund të gjendet edhe më pak, deri në 8700 dollar.

Gjithsesi shifra e frikshme vetëm për një varese, ngjall dyshime për burimet e të ardhurave të ministres së Ramës.