Të gjitha me stil serioz, si u veshën deputetet sot në Kuvend (FOTO LAJM)

236
Sigal

Ditën e sotme po zhvillohet seanca plenare. Dhe si çdo të enjte, ajo që bie në sy janë veshjet e grave politikabe, të cilat duket se bëjnë konkurrencë me njëra-tjetrën kush është veshur më bukur.

Këtë herë ato na befasuan, pasi thuajse të gjitha kishin zgjehdur të vishinin kostume serioze.

Gjithashtu deputetet shfaqen të kuruar në detaj. Shihni më poshtë fotot e LSA-së sesi janë veshur sot ato, duke filluar nga Grida Duma te Belinda Balluku.

    
Kërcënon Vuçiç: Do mbroj serbët në Kosovë, do luftoj

Kërcënon Vuçiç: Do mbroj serbët në Kosovë, do luftoj