Robert Berisha publikon foto/Ja çfarë i ka bërë tatuazhit me emrin e Norës

183

Këngëtari Robert Berisha, vazhdon të komentohet për shkak të ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi. Ata ruajnë një marrëdhënje të mirë me njëri-tjetrin pasi kanë edhe një vajzë nga martesa shumë vjeçare e tyre. I pyetur më herët për arsyen e ndarjes 42-vjeçari është shprehur se ishte konsumuar dashuria mes tyre.

Ndërsa në një foto të publikuar kohët e fundit ky i fundit ka nxjerr në plan të parë ka vendosur tatuazhin më emrin e këngëtares që ka bërë vite më parë kur ishin akoma në lidhje, por që mesa shihet ai ka vendosur që ta fshehë tatuazhin me një tatuazh tjetër sipër emrit të Norës.

Ndërkohë që kjo foto ka marrë shumë vëmendje dhe është komentuar nga fansat e Robertit të cilët mendojnë se mund të ndodhë një ribashkim i ish-çiftit, pavarsisht çdo gjëje.