Njihuni me meshkujt më të parezistueshëm të zodiakut…

311
Sigal

Çdo ditë ne shohim për personin që na kompleton fizikisht dhe psikologjikisht. Kjo gjë është e vështirë pasi 12 shenjat e horoskopit kanë karakteristika të ndryshme. Por cilët janë meshkujt më të parezistushëm të zodiakut?

Dashi

Një shenjë zjarri! Secili “dash” është i pavarur, ambicioz dhe autoritar. Meshkujt e lindur në këtë shenjë janë tepër pasionantë në mënyrën si prezantojnë veten, por edhe shumë agresivë. Mashtroje pak dhe bëj sikur të ka në dorë, mund ta njohësh më mirë.

Demi

“Demi” është një mashkull praktik dhe i vendosur, por edhe shumë kokëfortë. Pika e fortë e kësaj shenje është qetësia dhe besnikëria. Ata zakonisht ecin me rregulla dhe kanë tërheqje ndaj çdo gjëje luksoze e të bukur.

Peshorja

Perfeksionisti i zodiakut, ka më shumë komplekse se sa mendon. Mashkulli i lindur në këtë shenjë është intelektual dhe diplomatik. Është gjithnjë në kërkim të të bukurës. Në marrëdhënie, e pëlqejnë sensualitetin, por nuk i pëlqen vulgariteti.