Zhvishet 42-vjeçarja, skena të nxehta në plazh me burrin 7 vjet më të ri

374
Sigal

Ata janë fejuar  në
një ceremoni ngrohëse intime në Nunsmere Hall, në Delamere Forest.

Ish-ylli i CBeebies, Sarah Jane
Honeywell dhe tani burri i saj, ylli i Hollyoaks, Ayden Callaghan, po shijojnë
pushimet në Mallorca.

Bukuroshja 42 vjeçare, e cila
pozoi nudo për Peta në vitin 2011, tani u paraqit thuajse e zhveshur, me vetëm
një palë brekë, duke hequr sytjenat, derisa po kënaqej me yllin 35 vjeçar.

Sarah-Jane
tregoi format seksi trupore e zhveshur, derisa bëri dhe skena të nxeheta me
burrin e saj në pushimet luksoze.Gazeta Telegraf/