Nicole Scherzinger nxjerr në pah linjat super seksi

549
Është e famshme për format e saj të mrekullueshme dhe Nicole Scherzinger përshëndeti fansat e saj me një foto me bikini buzë pishinës. Këngëtarja 37-vjeçare kishte zgjedhur një bikini shumëngjyrësh dhe në shkrimin shoqërues të fotos lexohej: “Duke punuar fort për t’u rikthyer në formë! 2016, po vij!” Aktualisht, pas ndarjes nga Lewis Hamilton majin e kaluar, Nicole është e lidhur me tenistin Grigor Dimitrov.
Sigal