Kim nuk i lë vend imagjinatës, zbulon gjoksin nëpër rrugët e New York

424
Ajo gjithnjë i ka shfaqur asetet e saj të bollshme.
Ndaj jo pak herë marrin vëmëndjen maksimale edhe nga kalimtarët. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me daljen e saj të fundit ku ylli Kardashian i ka lënë shumë pak vend imagjinatës. E veshur me një kanotiere të zeze të tejdukshme dhe pa reçipeta, ajo tërhoqi shumë shikime në rrugët e New York. Ndoshta kjo ishte një mënyrë që 36 vjeçarja përdori për të qenë sërish ajo kryefjala e lajmeve të ditës.

kim_1501666633-8916571.jpgkim1_1501666636-8816937.jpgkim2_1501666641-9859594.jpg
Sigal