Jonida Maliqi feston ditëlindjen me “vajzat e preferuara”

715

Është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare dhe tashmë është bërë e njohur edhe si fashioniste.

Sigal

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Jonida Maliqi ka festuar ditëlindjen. Të ftuara në ditëlindjen e saj kanë qenë shumë personazhe të njohur të ekranit si Lori Hoxha, Rovena Dilo, Eneda Tarifa etj. E veshur me jeshile, Jonida dukej më në formë dhe rrezatuese se kurrë.