Ja policja që do të donit t’ju arrestonte

477
Adriene Koleszar është një police 31-vjeçare në forcat e rendit të Gjermanisë. Deri këtu asgjë e pazakontë, por mjafton të shohësh disa foto të cilat më tepër ngjasojnë me ato të një blogereje super seksi.
Por në fakt këtë e kanë vënë re të gjithë, pasi ajo është vlerësuar me titullin “Policja më seksi në botë”.
Nga foto që ajo poston në “Instagram” duket se Adriene kujdeset në mënyrë të detajuar për veten që nga palestra dhe deri te ushqimet e përzgjedhura. Për më tepër shihni galerinë.


Sigal