Dua Lipa i kushton një urim të veçantë babit të saj

312
Sot është ditëlindja e tij dhe Dua di si ta bëjë këtë ditë më speciale.
Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet këngëtarja si fëmijë e përqafuar me babanë e saj.
Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka uruar ditëlindjen e babait të saj, këngëtarit Dukagjin Lipa, me një fotografi të veçantë të publikuar në rrjetet sociale.
Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën shihet këngëtarja si fëmijë e përqafuar me babanë e saj.
“Gëzuar ditëlindjen babi! Faleminderit që më frymëzon çdo ditë. Të dua”, ka shkruar ajo në Instagram.