Demi Lovate, puthje dhe përqafime me të dashurin në plazh

1121
Deni Lovato është fotografuar në shoqërinë e të dashurit të saj Wilmer Valderrama teksa i dhuronin njëri tjetrit puthje dhe përqafime. Ylli i muzikës pop ishte veshur me një kostum plazhi të zi dhe kanë shijuar momente të ëmbla në ‘St Barts’. 
Sigal