Aurela Hoxha, ekspozon këmbët në Instagram

1172
Aurela Hoxha ka nisur një aventurë të re.
Ajo do të jetë pjesë e spektaklit televiziv “Dance with me Albania”.
“Nje aventur e re .. Shpresoj te kem mbeshtetjen tuaj! Nje falenderim per Vera Grabocken per ftesen, Alketen, Albin, dhe cdo pjestar te stafit te televizionit Klan.”, ka shkruar ajo mes tjerash në njoftimin e saj për miqtë në Instagram, teksa shfaqet e shtrire me nje fustan jeshil, duke ekspozuar këmbët.


Sigal