Ameli dhe Miriami përqafime të ëmbla nën rrezet e diellit!

355
Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të ëmbël.

Ajo shfaqet duke u përqafuar me vogëlushen e saj Ameli. Nënë e bijë janë mjaft të lidhura me njëra-tjetrën dhe këtë fakt Miriami e tregon gjithnjë në lidhje me të voglën. 

Ato kanë shfrytëzuar diellin e paradites për të bërë një foto mjaft të bukur.