Sherr në berberhane/ Konflikti në Vlorë përfundon në përplasje fizike, dy të plagosur

25
Sigal

Një sherr mes disa personave ka ndodhur në një berberhane në Vlorë.

Sherri ka ndodhur fare pranë qendrës të qytetit. Si pasojë e sherrit, janë plagosur dy adoleshentë të moshave 17 dhe 15 vjeç.

Të plagosurit janë dërguar në Spitalin e Vlorës dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Për ngjarjen, Policia e Vlorës ka shoqëruar 5 persona. Dyshohet se në sherrin masiv janë përfshirë 12-13 persona.