Plas pistoleta në oborrin e shkollës në Durrës, policia fsheh ngjarjen

465
Lajmi i fundit
Sigal

Ngjarje  e rëndë në qytetin e Durrësit.

Siç shihet në videon e mëposhtme, e postuar nga ish kryeministri Sali Berisha, nxënësit qëllojnë me armë në ambientet e gjimnazit “Naim Frashëri”.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon, ngjarja është mbajtur e fshehur nga ana e policisë.

“Qëllohet me armë zjarri në oborrin plot nxënës te gjimnazit Naim Frasheri në Durrës! Nerkopolicia si zakonisht fsheh krimin!”, shkruan ish-kryeministri, ndërsa poston më pas denoncimin e qytetarit dixhital.

“Persh dua tju derg nje vidio nga gjimnazi i naim fresheri ne dr ku adoleshenti ne prani te nxenesve dhe mesuesve qellon me arm ne ajer policia fsheh krimin”.

Qellohet me arme zjarri ne oborrin plot nxenes te gjimnazit Naim Frasheri ne Durres!Nerkopolicia si zakonisht fsheh krimin!Lexoni denoncimin dhe shikoni videon e nxenesit dixhital. sbPersh dua tju derg nje vidio nga gjimnazi i naim fresheri ne dr ku adoleshenti ne prani te nxenesve dhe mesuesve qellon me arm ne ajer policia fsheh krimin

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 31. Mai 2019