Përfshihet nga flakët makina në Vlorë, shpëtojnë pasagjerët

20
Sigal

VLORË- Një mjet është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Vlorë ku dyshohet për shkëndije elektrike. Bëhet me dije me se makina ka qenë në ecje dhe ka shpërthyer në flakë.

Ndërkohë në makinë kanë qenë dhe familjarë të cilët janë larguar menjëherë. Ndërkohë zjarrëfikset kanë ndërhyrë menjëherë dhe falë tyre zjarri është arritur të shuhet.