Makina përplas 61-vjeçaren në Durrës, gruaja përfundon në spital

118
Sigal

Policia e Durrësit informon se në lagjen 17 në Durrës, një automjet me drejtues shtetasin Sh.M. 34 vjeç ka përplasur shtetasen këmbësore N. B., 61 vjeçe,

Gruaja ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak.

Më datë 13.12.2021., rreth orës 16:25, në lagjen Nr.17 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin Sh. M., 34 vjeç, ka përplasur shtetasen këmbësore N. B., 61 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.