Kris pistoleta në Lezhë, një i plagosur

353
Sigal

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Lezhë disa  minuta më parë. Dyshohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person, afro 27 vjeç, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.