Gjendet një trup i pajetë në Gjirokastër, ja çfarë dyshohet…

119
Sigal

Gjendet në banesë pa shenja jete një shtetas me iniciale F.K.

Viktima ishte banues ne fshatin Asim Zeneli (50 vjeç) në Gjirokastër dhe jetonte i vetëm. Dyshohet se kishte konsumuar mbidoze medikamentesh.

Pritet që trupit t’i behet ekspertiza mjekoligjore.